Home » Vybavení » Plánujete nový kotel? Využijte až do března výhodných cen!

Plánujete nový kotel? Využijte až do března výhodných cen!

Cena za komfort nemusí být vysoká! Tak by se dalo charakterizovat heslo českého výrobce kotlů OPOP pro následující dva měsíce. Zamilovali jste si pohodlí centrálního vytápění, ale nechcete za něj platit horentní sumy? Deptají vás stále se zvyšující ceny plynu? Pak vyzkoušejte automatické kotle na tuhá paliva, která vás o komfort klidných večerů a teplých rán zaručeně nepřipraví!

Až do 31. března 2018 má OPOP pro všechny své zákazníky přichystánu báječnou akci. Na všechny automatické kotle na uhlí nebo na uhlí a pelety do výkonu 24 kw platí speciální akční cena s úsporou více než 7 000 Kč za jeden kotel. Výměna kotle a polední chvíli se letos tak opravdu nevyplatí!

Uhlím můžete topit pohodlně a bez starostí

Účet za vytápění uhlím je oproti klasickým zdrojům (jako elektřina nebo plyn) vždy velmi nízký. Ale málokdo ví, že takový způsob získávání tepla může být i prakticky stejně pohodlný a nenáročný. Automatický kotel na uhlí od OPOP stačí pouze naplnit uhlím (skvěle vám k tomu poslouží velkoryse řešený zásobník) a naprogramovat jeho provoz na každý jeden den v týdnu. Množství přikládaného paliva si inteligentní systém určí sám na základě ekvitermního měření teploty. Na vás tak zbudu prakticky jen dvě povinnosti:

  • doplňování násypky uhlím (2-3x týdně)
  • odpopelnění kotle (lze řešit praktickým doplňkem, který se o vše postará za vás).

Návrat do studeného bytu? Už nikdy?

Automatické kotle na uhlí lze řídit na dálku díky GSM modulu nebo třeba přes internet. Nemusíte tedy kotel během vaší nepřítomnost „škrtit“, abyste ho později rychle a účinně roztopili nebo tímto úkolem pověřili sousedy. Pár hodin před návratem kotel jednoduše zapnete na dálku a doma vás bude vždy vítat příjemné teplo.

Stačí naplno využívat všechny dostupné prostředky technologického pokroku, a to zvládají odborníci z OPOP skutečně dokonale. Automatické kotle na uhlí z jejich dílny se tak mohou pochlubit vysokou účinností (až 93%) a nízkou spotřebou elektrické energie. Vaše účty za vytápění se tak budou bez ohledu na počasí panující za okny vždy držet opravdu nízko při zemi. A potěší vás i široká nabídka funkcí a příslušenství, dodávané ke všem modelům. A na co se můžete těšit?

  • možnost ovládání pokojovým termostatem
  • praktické časové řízení výstupní teploty kotle, což vám umožní naprogramovat ideální teplotu na celý týden dopředu
  • pohodlné ovládání až čtyř čerpadel a směšovacího ventilu
  • ekvitermní řízení na základě venkovní teploty

Každý kotel lze navíc doplnit o  GSM nebo internetový modul pro pohodlné řízení na dálku.

Se slevou koupíte i oblíbené kombinované kotle

Rádi byste si ponechali plnou kontrolu nad tím, čím budete topit a přizpůsobili své návyky třeba aktuálně nejvýhodnějším cenám nebo skladovacím prostorám? Pak vás určit potěší  automatické kotle na uhlí a pelety, v nichž lze topit hned dvěma typy materiálů:

  • hnědé uhlí ořech 2
  • dřevěné pelety o průměru 6-8 mm

Chcete další skvělou zprávu? Máte ji mít: tyto kotle totiž využijete i tam, kde se s podobným způsobem vytápění zkrátka nepočítalo, což bývá pro nové rodinné domky nebo naopak velmi starou zástavbu typické. Kompaktní půdorys kotle na uhlí a pelety H824-AP se směstná na plochu 0,9 m2 a projde i dveřmi o šířce 60 centimetrů. Sami si zvolíte i umístění násypky (vlevo nebo vpravo), jejíž umístění je přizpůsobeno právě do stísněných prostor.

Vsaďte na osobní dojem!

Chcete vědět, jak takový malý zázrak vypadá v praxi nebo s jednoduše potřebujete všechno takříkajíc „osahat“ předtím, než se definitivně rozhodnete? I tady vám OPOP vyjde vstříc. Vzorové kotelny i prodejny jsou rozmístěny po celé ČR, stačí si vybrat tu nejlepší a přesvědčit se o přednostech nabízených kotlů na vlastní oči. Ale nezapomeňte, zvýhodněné ceny platí jen do 31. března 2018, tak je nepropásněte!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.