Home » Vybavení » Snižte náklady na vytápění a dopřejte si lepší vzduch
tepelna cerpadla

Snižte náklady na vytápění a dopřejte si lepší vzduch

Chcete šetřit vaši energii i váš čas? Investujte do pořízení moderních technologií jako jsou tepelná čerpadla, rekuperace a podlahové vytápění.

Tepelná čerpadla, rekuperace a podlahové vytápění

Váš rodinný rozpočet můžete výrazně stáhnout, pokud investujete do inovací a řešení, která pomohou využívat nejrůznější technologie za použití minima provozních nákladů. Vhodným řešením je třeba ekologické vytápění, o které se postarají tepelná čerpadla. Neustálý přísun čerstvého vzduchu u vás doma vám pak pomůže zajistit rekuperace. A k většímu komfortu v chladnějších měsících poslouží podlahové vytápění. Tato inovativní řešení se postarají o příjemnější a pohodlnější bydlení, které bude také zároveň méně finančně nákladné.

Podlahové vytápění pro příjemné teplo od nohou

Milujete v zimě příjemné teplo od nohou? Vyzkoušejte jednu z inovativních moderních technologií, kterou je podlahové vytápění. To je vhodné pod nejrůznější podlahové krytiny, takže se nemusíte obávat toho, že byste byli při jejich výběru nějak výrazně limitováni. Díky tepelnému sálání jsou všechny místnosti v bytě nebo domě vytápěny rovnoměrně, což zajistí tepelným komfort.

Tepelné čerpadlo jako ekologický způsob vytápění

Co takhle vytápět vaši domácnost ekologicky díky tepelnému čerpadlu. Tento způsob přináší dlouhou řadu výhod. Předně to jsou nízké provozní náklady a zároveň také provoz bez nutnosti obsluhy. Stačí ho jen nastavit a následně už funguje samo, bez lidského zásahu. Velkým plusem je pak i jeho ekologičnost, kdy neničí ovzduší jakýmikoliv zplodinami a dalšími škodlivými látkami. Nevýhodou je pak ovšem jeho vyšší pořizovací cena.

Rekuperace, která vám zajistí přísun čerstvého vzduchu

Není nad to dýchat neustále čerstvý vzduch. Doma vám tento komfort pomůže zajistit rekuperace neboli zpětné získávání odpadního tepla. Omezíte tak úniky tepla a odpadne vám také nutnost pravidelného větrání. Rekuperační jednotka kromě toho i snižuje náklady na vytápění a pomáhá snižovat trvalou vlhkost v interiéru, čímž předchází vzniku plísní.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.