Home » Ostatní » Surfování a volný pád v interiéru

Surfování a volný pád v interiéru

Lákají vás adrenalinové činnosti, jakými jsou třeba surfování a let volným pádem? Nemáte však dostatek kuráže něco podobného vyzkoušet venku nebo tomu jednoduše nepřeje počasí? Pak nezoufejte a za takovou dobrodružnou zábavou vyrazte do interiéru.

Důkazem toho je například indoor surfing. Surfová aréna, která vám svým způsobem připomene karibský ráj jen s tím rozdílem, že surfujete v místnosti na propracovaném a bezpečném simulátoru. Ve vodě, na surfovém prkně a s řadou bezpečnostních prvků. Nemusíte čekat na to, až vám přijde ta pravá vlna, ale jednoduše se budete oddávat nevšednímu a libovolně trvajícímu zážitku.

Zkuste si volný pád nanečisto

Stejným způsobem jako indoor surfing funguje také volný pád. Jestliže si nic takového nedokážete představit, zaměřte se na indoor skydiving. Ten si vyzkoušíte v uzavřeném prostoru nad silnou turbínou, která simuluje vítr potažmo volný pád. Tento simulátor vám nastíní let v rychlosti až 270 kilometrů za hodinu, takže půjde o skutečně nevšední zážitek.

Tento proces je pochopitelně doprovázen bezpečnostním školením a patřičnou instruktáží. I samotný volný pád probíhá pod taktovkou profesionálního školitele. Propracovaný větrný tunel v Hurricane Factory aréně je unikátem svého druhu.

Jestliže vás dva výše popisované zážitky oslovily a toužíte po dalších a dalších adrenalinových záležitostech obdobného tipu, máme pro vás praktickou radu.

Využijte specialistu na zážitky

V tomto směru vám bude nápomocen internetový portál https://www.firmanazazitky.cz/. Stojí za ním zážitková společnost Allegria, která ve svém portfoliu prezentuje desítky dostupných zážitků libovolného typu. Jednat se tak nemusí jenom o sportovní a dobrodružné věci, ale také o relaxaci, wellness, odpočinek, gastronomii a poznávání. Tak neváhejte a vyberte si to, co vás baví ze všeho nejvíce. Je z čeho vybírat.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.