Home » Vybavení » Zařizujete nový dům? Vybavte ho nábytkem z masivu

Zařizujete nový dům? Vybavte ho nábytkem z masivu

Rekonstruujete starší dům a rádi byste ho vybavili novým nábytkem? Máte jedinečnou příležitost zařídit celou svou nemovitost nábytkem z masivu, navíc nákupem pod jednou střechou. Tou střechou je nabytekmirek.cz.

  • Pořídíte zde nábytek z masivu do kuchyně (jídelní stoly z masivu, dřevěné jídelní židle, jídelní židle dub a podobně; dřevěné jídelní stoly pro čtyři, šest i osm osob …). Jídelní stůl masiv dub bude k jídelním židlím dub parádně pasovat.
  • Pořídíte zde nábytek z masivu do ložnice – základem jsou samozřejmě postele z masivu, šatní skříně, truhly z masivu, komody z masivu a noční stolky z masivu.
  • Vyberete si dřevěný nábytek do obývacího pokoje – rustikální nábytek, březový nábytek, dubový nábytek, borovicový nábytek, Provence nábytek, selský nábytek, designový nábytek. Lákavé jsou obývací stěny z masivu, vyrobené z poctivého masivního dřeva. Přírodní provedení a vysoká odolnost je to, čeho si budete na nábytku z masivu v obýváku nejvíce cenit. Moderní design a vysoká kvalita zpracování – to vše za výbornou cenu. Právě takové jsou obývací stěny z masivu, které pro vás vyrábí nabytekmirek.cz.

A to stále ještě není všechno.

Dřevěný nábytek doma i venku

Pokud se rozhodnete pro nábytek z masivu do kuchyně, dřevěný nábytek do obývacího pokoje, manželské postele z masivu a další nábytek z masivu do ložnice, měli byste pamatovat také na terasu a zahradu.

Slevy na zahradní nábytek se vyplatí

I když se to teď, před nástupem zimy, může zdát docela od věci, než se nadějete, jaro bude zpět. Na řadu opět přijdou houpací sítě, houpací závěsná křesla, zahradní houpačky, zahradní stoly a zahradní křesla. Využijte až 50% slev na zahradní nábytek! Právě v tomto ročním období se vyplatí zahradní sety a zahradní sestavy nakupovat. Seznamte se s ratanovým nábytkem, nábytkem Meranti a teakovým zahradním nábytkem. V případě, že si nebudete jisti, jaký zahradní nábytek máte zvolit, neváhejte kontaktovat nabytekmirek.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.