Home » Byt » Pusťte se do pronájmu bytu přes Airbnb
apartment 1654680141

Pusťte se do pronájmu bytu přes Airbnb

Airbnb platformu asi nemá cenu moc dlouhou představovat. Slyšel o ní určitě každý, popřípadě ji každý alespoň jednou vyzkoušel. Možnost pronájmu bytu nebo jiného typu nemovitosti skrze tento projekt je zábavou a úsporou finančních prostředků. Jestliže jste rozhodli také zapojit do Airbnb, však v roli hostitele, nikoliv návštěvníka, máme pro vás pár zajímavých tipů.

Jak pronajímat byt přes Airbnb?

Na počátku všeho byste měli provést registraci vaší nabídky v tomto systému. I když by si jeden řekl, že jde o poměrně snadno věc, ano i ne. Samotný proces registrace je skutečně jednoduchý. Jestliže však chcete mít úspěch s pronájmem bytové jednotky, měli byste být důslední při registraci a vkládání všech zásadních informací.

Určitě si dejte záležet na tvorbě samotného nadpisu a popisu vaší nabídky. Zmiňte všechno podstatné a nebojte se patřičné originality. Jednou z nejzásadnějších věcí jsou jistě fotografie. Ne nadarmo se praví, že kvalitní fotky prodávají. Tomu tak skutečně je. Jestliže začínáte s pronájmem, je vhodné nastavit nižší ceny, zhruba tak o dvacet procent. Teprve až si vybudujete určitou klientelu a získáte vhodné hodnocení, zvyšte cenu pronájmu.

Snažte se i během pronájmu na Airbnb

Dobře vytvořenou nabídkou a uklizeným bytem to ovšem nekončí. To asi tušíte. Chcete-li být v tomto směru úspěšní, nepodceňujte ani vhodnou komunikaci s potenciálními zákazníky. Rychlost odpovědí určitě hraje zásadní roli. Pokud pronajímaný byt okupujete také, nastavte vhodná pravidla vyhovující většině návštěvníkům. Vhod určitě přijde i bezpečnostní depozit, kam si lidé budou moci schovat svoje cennosti.

Jestliže vás nic z výše uvedeného neodradilo, pak se nebojte využít k pronájmu svého bytu službu Airbnb. Možná se pro vás stane do budoucna velice příjemným přivýdělkem, který určitě oceníte.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.