Home » Ostatní » 4 spolehliví pomocníci, kteří ochrání vaši nemovitost

4 spolehliví pomocníci, kteří ochrání vaši nemovitost

Už se nechcete obávat o své bydlení, ale nevíte jak na to? Spolehněte se na inteligentní sofistikované bezpečnostní technologie, které vás spolehlivě ochrání před každým nebezpečím a dopřejí vám tak klidné spaní.

Elektronické zabezpečovací systémy EZS

Bývaly doby, kdy k zabezpečení domu postačil obyčejný zámek. S novými technologiemi roste i vynalézavost všelijakých nenechavců. Chcete-li jim zabránit v neoprávněném vniknutí a mít jistotu, že váš dům, byt či kancelář jsou dostatečně chráněné proti neoprávněnému vniknutí, pak i vy držte krok s rozvojem moderních technologií a nechte si od nás namontovat elektronický zabezpečovací systém od renomovaných a prověřených výrobců značek JABLOTRON, PARADOX, SATEL, HONEYWELL, TEXECOM, RISCO atd.

Některé elektronické zabezpečovací systémy umožňují i rozšíření a zajímavé doplňkové funkce, čímž vznikne tzv. „inteligentní dům“, který není jen o ochraně majetku, ale ušetří vám starosti například i o dovolené. Společně s alarmem tak můžete ovládat i např. žaluzie, topení, zavlažování, osvětlení, elektrospotřebiče atd.

Postaráme se o kompletní realizaci od návrhu, přes vypracování projektu, montáž až po dlouhodobý servis.

_topsecurity.cz_elektronicke

Kamerové systémy CCTV

Efekt zabezpečovacího zařízení výrazně zvýšíte tím, že jej doplníte o kamerový systém CCTV. I u nich si můžete vybrat z celé řady nejlepších značek, mimo jiné INTELLEX, VISION, SAMSUNG, BOSCH, SIEMEMS atd. Bezpečnostní kamerové systémy jsou nabízeny v mnoha různých provedeních (drátové, bezdrátové, analogové, IP, s nočním viděním atd.).

Provádíme montáže, revize i servis. Poskytujeme odborné poradenství.

_topsecurity.cz_kamerove

_topsecurity.cz_kamera

Elektronické požární systémy EPS

Prevence požární ochrany je daná zákonem č. 133/1985 Sb., který ukládá všem fyzickým i právnickým osobám plnit určité povinnosti vedoucí k prevenci požárů a k ochraně majetku a životů. Proto je požární ochrana prioritou každého majitele a provozovatele nemovitosti.

Námi nabízená požární ochrana je naprosto spolehlivá díky předním značkám, jako jsou např. ESSER, SCHRACK, LITES, MENVIER nebo ZETTLER.

Nabízíme projektové návrhy, montáže, revize a servisy EPS. Poskytujeme odborné poradenství a školení požární ochrany. Zajišťujeme revize ostatních zařízení požární ochrany, jako jsou: evakuační rozhlas, požární odvětrání, hasicí přístroje, hydranty, požární uzávěry, požární ucpávky, požární klapky, stabilní hasicí zařízení…

_topsecurity.cz_pozarni ochrana

Přístupové systémy ACS

Některé objekty vyžadují různé úrovně oprávnění.  Potřebujete umožnit vstup do objektu více lidem a navíc ještě vše regulovat podle různých pravidel? Pak vám běžné prostředky stačit nebudou. Námi dodané přístupové systémy ACS ovšem dokážou tento problém efektivně řešit. Kromě prostého odemykání dokážou identifikovat příchozího. Jako majitel, nebo správce tak získáte přehled o tom, kdo, kdy a kam vstupuje. V bytových domech dokážete efektivně eliminovat pohyb nežádoucích osob, čímž se zvyšuje bezpečnost objektu.

Tip na závěr:

_topsecurity.cz_black-imgPotřebujete pro Váš objekt zajistit kvalitní a spolehlivé elektronické zabezpečení? Mezi přední poskytovatele těchto služeb patří naše bezpečnostní agentura TOP Security s.r.o., která zajišťuje komplexní zabezpečení bytů, domů a dalších firemních a komerčních objektů. Objednat si u nás můžete špičkové elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy, přístupové systémy, požární ochranu a další produkty, jež zajistí maximální bezpečnost a ochranu Vašeho objektu.  Postaráme se o kompletní realizaci od návrhu zdarma, přes vypracování projektu, montáž až po dlouhodobý servis (expresní reakce v případě nenadálé události). Krom toho nabízíme dlouhodobý i krátkodobý pronájem EZS, případně možnost napojení na náš PCO. Na trhu působíme již více než 20 let a za tuto dobu se nám podařilo vybudovat síť čítající 14 stanovišť po celé ČR. Využijte naší bezplatnou konzultaci! Více na www.topsecurity.cz.

_topsecurity.cz_top

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.