Home » Ostatní » Jaro je tu a s ním i čas umýt okna

Jaro je tu a s ním i čas umýt okna

Ano, jaro je tu, slunce začíná vystrkovat paprsky a je také na čase pořádně umýt okna, aby vám šlo do domova co nejvíce světla. Můžete se do toho pustit sami, ale vězte, že vám to zabere opravdu hodně času a výsledek nebude adekvátní vynaloženému úsilí. Můžete ale využít služby profesionálů a nechat si umýt jak okna tak i venkovní žaluzie.

Specialista na mytí oken demineralizovanou vodou

Společnost SAUBERPRO Cleaning je jedinou společností v České republice, která se specializuje na mytí oken demineralizovanou vodou. Že jste o tom ještě neslyšeli? A v čem je to lepší oproti klasickému způsobu mytí oken? Demineralizovaná voda je voda reverzní osmózou zbavená všech minerálů. Díky tomu nemusíte po umytí povrchy osušovat, a přesto nevznikají žádné šmouhy a skvrny. Vy nebo specializovaná společnost tak šetří čas potřebný k samotnému mytí, a navíc je potom povrch dokonale hladký a nečistoty se posléze mnohem hůře usazují. Okna i žaluzie vám vydrží čistá delší dobu.

Výhody a výroba demineralizované vody

Navíc při mytí oken a žaluzií demineralizovanou vodou nemusíte používat agresivní chemické přípravky. Uděláte tak něco pro přírodu. Nejen, že nevypouštíte chemicky znečištěnou vodu, ale umyté povrchy nemusíte dále oplachovat a tím snižujete spotřebu vody jako takové. Ale také šetříte lak a rámy, které čistící přípravky narušují. Tím prodlužujete jejich životnost.

Jak jsme už zmínili, demineralizovaná voda se vyrábí reverzní osmózou. Společnost SAUBERPRO Cleaning vyvinula jedinečný přístroj REVO SP7, který dokáže demineralizovanou vodu vyrobit přímo na místě. Využívají jej při profesionálním mytí oken, žaluzií, fotovoltaických panelů i fasád. Můžete jej ale pořídit i do vaší společnosti. SAUBERPRO Cleaning zajišťuje mytí oken a žaluzií klasicky rozmývákem a stěrkou nebo již zmiňovanou demineralizovanou vodou. Můžete vyzkoušet obojí a sami porovnat rozdíl.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.