Home » Vybavení » Spižírna, kterou jste si skutečně přáli. Udělejte si radost
zarizena kuchyn

Spižírna, kterou jste si skutečně přáli. Udělejte si radost

Spižírna je místo, kam se vydáváme každý den. Je i vaše tajná komora skutečně skvěle zorganizovaná, nebo vidíte prostor pro zlepšení? Máme pro vás jedinečné tipy, se kterými si uděláte radost.

Bytelné regály udrží i zavařeniny

Zdravý způsob života nám umožňuje zpracovávat lokální potraviny a ukládat si je na zimní období. Pokud i vy rádi občas zavařujete, moc dobře víte, jak důležité je mít regálové systémy, které udrží i větší zásoby. Kovové regály jsou jistotou, že se můžete zvesela pustit do výroby dobrot, které si bezpečně uskladníte po celý rok. Vysoká nosnost regálů se používá i v průmyslu, domácí delikatesy proto udrží naprosto bez pochyb.

Tvořte si oddíly

Když již máte zajištěnu bezpečnost pro všechny potraviny, je na čase je správně vytřídit. Stačit vám k tomu budou plastové boxy, dřevěné úložné boxy, nebo třeba větší krabice od bot, které si polepíte dárkovým papírem ze všech stran, abyste dosáhli jejich jednotné podoby. Na každý pořadač uveďte, co se v něm nachází. Přehledně tak poté budete mít jistotu, že máte v domácnosti dostatek rýže, luštěnin, mouky i kakaa. Oddíly vždy čitelně označte, ať je mohou používat i ostatní členové vaší domácnosti.

Udělejte si radost

A nyní to nejlepší – vždy, když půjdete pro některou z ingrediencí, budete mít úsměv na tváři. O pomoc s organizací totiž můžete požádat i děti. Ty budou přesypávat otevřené balení rýže do průhledných dóz, na kterou poté nalepí vaši etiketu. Podobně vytřiďte společnými silami všechny potraviny. Pokaždé si tak vzpomenete na to, jak jste doma uklízeli v pohodě a společně. Pokud jsou vaše děti již větší, požádejte je o zhotovení etiket. Jaké barvy ponese vaše spižírna?

Spižírna je místem, kde si denně chodíme pro ingredience. Její vytřídění a bezpečná organizace vám usnadní nejen vaření a nákupy, ale také každodenní přípravu svačin a dobrot.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.