Home » Ostatní » Kvalitní zakrývací plachty mají široké užití
zakryvaci plachty

Kvalitní zakrývací plachty mají široké užití

Potřebujete ochránit jakoukoliv věc před nevlídným počasím, ať už jde o déšť, sníh a sluníčko? Pak musíte takový předmět buď důkladně schovat nebo ho přikrýt. A právě ve druhém případě vám budou nápomocny zakrývací plachty. Ty mohou nabývat nejrůznějších podob a slouží k libovolným účelům.

Obdélníkové zakrývací plachty

A jak takové zakrývací plachty vlastně vypadají? Zhotoveny jsou z kvalitního materiálu odpovídající gramáže. Díky tomu mají dlouhou životnost a nabízí opravdu kvalitní ochranu. Gramáž se pohybuje mezi 150 až 200 g/m2. Taková zakrývací plachta je schopna odolávat i vysokým teplotám až do šedesáti stupňů Celsia. Zároveň ji neublíží ani přílišný mráz s hodnotou až mínus čtyřicet stupňů Celsia.

Kvalitní obdélníkové zakrývací plachty mohou mít také odlišnou barvu, aby vám například ladily s nákladem nebo na daném místě nepůsobily jako pěst na oko. Oblíbené barvy jsou modrá, zelená, bílá a mnohé jiné. Stačí si pouze vybrat.

S pomocí obdélníkové zakrývací plachty můžete přikrýt náklad na káře či voze, dětské pískoviště, zahradní nábytek, dřevo a spoustu dalších věcí. Meze se v tomto směru rozhodně nekladou, o čemž se můžete přesvědčit na vlastní kůži.

Vyberte si tu správnou velikost

Abyste byli se zakrývacími plachtami v maximální míře spokojeni, musíte si zvolit odpovídající rozměr. Často vyhledávaná je například zakrývací plachta 3 5 x 7 5m. K dispozici ovšem jsou i menší nebo naopak větší zakrývací plachty. Ty jsou na bocích zároveň opatřeny otvory s kovovými výztuhami, abyste je mohli bez sebemenšího problémů stáhnout a nikterak jste je nepoškodili. Tyto plachty mimo jiné odolávají i alkáliím a kyselinám.

Investujte do kvalitního zakrytí, které můžete vyřešit prostřednictvím cenově dostupných plachet. Stačí si zvolit pouze správného a profesionálního dodavatele tohoto sortimentu.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.