Home » Ostatní » Meibes rozšířil služby díky spolupráci se společností Flamco

Meibes rozšířil služby díky spolupráci se společností Flamco

Tuzemský dodavatel moderních systémů vytápění a ohřevu vody, společnost Meibes, nově nabízí kompletní služby od návrhu vyhřívacího systému až po finální napojení spotřebičů. Služby rozšířila díky zahájení spolupráce se společností Flamco. Ta se zabývá vývojem, výrobou a prodejem technického zařízení budov.

Klientům nabízíme kompletní řešení vývoje, výroby a dodání systému na přání zákazníka nebo dle potřeb konkrétních projektů. Součástí portfolia je i instalace, servis, technická podpora a školení,“ uvedl Zdeněk Kratochvíl, jednatel společnosti Meibes.

meibesMeibes patří mezi přední dodavatele tepelných systémů do domácností i komerčních objektů. V portfoliu společnosti nechybí možnost individuální regulace vytápění, okamžitá příprava čerstvé teplé vody, individuální měření spotřebované energie a celkové zlepšení výkonu systému a realizace energetických úspor. Nebo v poslední době populární on-line správa zařízení na dálku.

Akademie seminářů k novému softwaru

Společnost pořádá také semináře k modernímu grafickému softwaru TechCON, který je určený pro návrh a zpracování projektů ústředního vytápění. Zájemci si mohou vybrat mezi Jump-start seminářem pro seznámení se s programem TechCON 7.0 Meibes a pokračovacím seminářem, kde se seznámí se specifickými funkcemi programu. V nabídce jsou také individuální školení a tématicky zaměřené semináře. Kompletní nabídku školení naleznou zájemci na www.meibes.cz/meibes-academy/kalendar-webinaru.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.