Home » Ostatní » Na pořadu dne jsou biokrby

Na pořadu dne jsou biokrby

Krby se čím dál častěji stávají součástí moderních interiérů. Nejde pouze o dekoraci – i když i ta hraje samozřejmě velmi důležitou roli. Ještě důležitější je však možnost vytápět efektivně a ekologicky. Každý dům a byt má však individuální tepelné potřeby a specifika. Není tedy vždy jednoduché splnit si sen o krásném a funkčním krbu. Problém se rýsuje především tam, kde je problém s komínem a odvodem spalin z krbu. Ještě hůře jsou na tom majitelé bytů, kteří po krbu velmi touží, ale vzhledem k tomu, že komín v bytě nemohou instalovat vůbec, myslí si, že svého snu nikdy nedojdou.  Patříte mezi tyto „nešťastníky“ i vy? Potom byste měli vědět, že i pro vás existuje řešení! Pořiďte si biokrb, tedy ekologický krb, ve kterém se spaluje biolíh! Vzhledem k tomu, že hořením biolihu nevznikají žádné škodlivé spaliny, žádný komín není potřeba. Jedná se o čistý a efektivní zdroj tepla, který dokáže vytopit celou místnost a navodit tu pravou domácí pohodu.

3D moderní krby vám učarují

Každému, kdo se o krby nějakým způsobem zajímá, je jasné, že pokud chce ušetřit za vytápění, měl by vsadit právě na ně. Takový dokonalý krb však nemusí být pouze funkční, ale může nabídnout něco opravdu extrovního i co se týče designu. Řeč je o 3D originálních moderních krbech. 3D krby jsou krbové vložky zasazené do moderních obestaveb, které jsou rozvržené tak, aby vytvářely dojem prostorového ohně.

moderní krby

Krbové vložky – výměník, nebo krbová kamna?

Pokud byste rádi pomocí krbu vytápěli celý dům, a přitom se vyvarovali očouzených zdí a nepořádku, který způsobují běžné výduchy teplého vzduchu, má pro vás společnost Eutokam system, s.r.o., nabídku v podobě krbové vložky – výměníku. Teplovodní krbové vložky mají tu výhodu, že je možné je napojit přímo na bojler a radiátory. Teplo, které vyvíjí krbová vložka, ohřívá vodu v tepelném výměníku a voda potom proudí pomocí rozvodů do celé domácnosti a vytápí ji. Ekonomicky a zároveň ekologicky můžete svou domácnost vytápět i pomocí krbových kamen. Jsou obecně menší velikosti než samotné krby, proto je oceníte zejména v menších prostorách. Správně zvolená krbová kamna se vyznačují vysokou výkonností, účinností, výhřevností a také estetickým zpracováním. Hravě tedy vytopí celý interiér a navíc mu dodají svým originálním designem neopakovatelné kouzlo.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.