Home » Ostatní » Nedostatek parkovacích stání v městech má svoje řešení
cartover mestske parkovani garaz1

Nedostatek parkovacích stání v městech má svoje řešení

Přeplněná parkoviště na úkor zeleně vidíme všude kolem nás. Jak chytře a prakticky vyřešit nedostatek míst pro auta? Parkovací věže – to je hudba budoucnosti.

Chytré parkování – inovativní řešení pro města

Možná i vy se jako řidič auta s tímto problémem často potýkáte – kroužíte kolem parkoviště a čekáte, jestli náhodou někdo odjede, abyste vy mohli zaparkovat. Nakonec to často skončí tak, že vaše vozidlo musíte nechat o kus dál, což může být značně nepraktické. A není divu, aut je čím dál více a logicky se jim tak nedostává parkovacího stání.

Nedostatek parkovacích stání má svoje řešení

Ale co když existuje praktické řešení tohoto problému? Jsou jím parkovací věže, které jsou vyvinuty a certifikovány v České republice. A právě ty přinášejí nová parkovací místa do měst.

Ideální řešení pro úsporu místa ve městech

Konec přeplňování měst auty namačkanými na sobě. Ideálním řešením pro úsporu místa ve městech je chytré parkování. Díky němu dojde ke značnému úbytku aut v ulicích a ušetří se za klasická parkoviště. Chytrý systém parkování přináší inovaci do měst, které trpí nedostatkem parkovacích stání pro motorová vozidla.

cartover mestske parkovani garaz1

Parkovací věže pojmou až 16 vozidel

Jak tedy systémy Car tower fungují? Parkovací věž dokáže pojmout až 16 motorových vozidel najednou. No jen si představte postavit tato auta vedle sebe, to už by zabrala několik desítek metrů. Parkovací věže jsou vybaveny bezpečnostními prvky a mají nízkou hlučnost během provozu. Díky minimálnímu hluku tak mohou být umístěny vedle obytných domů a podobně.

Flexibilní řešení konstrukce

Výstavba parkoviště je chytře řešená pro svoji flexibilní konstrukci. Snadno se dá demontovat a podle potřeby přesouvat na jiné místo. Je volně stojící a není nutné ji kamkoliv přemontovávat. Navíc se i parkovací věž dá dodatečně zastřešit, a to z ní dělá opravdu komfortní parkovací stání.

Unikátní parkovací věže jsou chytrým řešením do každého města.

Budoucnost parkování – to jsou chytré parkovací věže Car Tower, které jsou praktické a komfortní zároveň.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.