Home » Ostatní » Seznamte se s geodety
LASEROVE SKENOVANI 2 1 scaled 1

Seznamte se s geodety

Dokumentace pro katastr nemovitostí, podklady pro projekt stavby, vytyčení pozemku, to vše je spojeno s geodetickými službami. Geodézie je rozsáhlý obor, pokud se chystáte stavět nebo potřebujete zápis do katastru, zcela jistě budete některou z geodetických služeb potřebovat. Obrátit se můžete na specialistu v oboru geodézie, společnost VISIONPLAN-3D a její odborníky.

Firma VISIONPLAN-3D má několikaleté zkušenosti napříč celým geodetickým oborem, zabývá se geodetickými pracemi pro veřejnost i podnikatelské subjekty, tedy pro projekční kanceláře a stavební firmy. VISIONPLAN-3D provádí zaměření pozemku jako podklad pro projekt domu, vytyčení stavby a pozemku, zpracovává geometrické plány, například pro zanesení stavby do katastru nemovitostí. Používá nejmodernější technologii, jako je laserové skenování, 360° kamery pro vytvoření virtuální prohlídky, přístroje pro co nejpřesnější měření.

Pro firmu VISIONPLAN-3D je na prvním místě kvalitně odvedená práce, můžete se o tom přesvědčit na webových stránkách společnosti a prohlédnout si již realizované zakázky. VISIONPLAN-3D nalezne také řešení na míru pro atypické případy.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.