Home » Ostatní » Vydělávejte na svých nevyužitých prostorech pomocí krátkodobého pronájmu

Vydělávejte na svých nevyužitých prostorech pomocí krátkodobého pronájmu

Mnoho z nás se stále jen žene za vyššími příjmy, až někdy zapomínáme opravdu žít. Přitom mnohokrát máme možnosti, jak získat opravdu zajímavé částky téměř bez práce, jen se o nich bohužel zas tolik nemluví. Vlastníte nějaké obytné prostory, které momentálně nikdo nevyužívá, a zejí prázdnotou? Je načase s tím něco udělat! A pokud vás jako první napadl prodej bytu, určitě na tu myšlenku ihned zapomeňte. Existují totiž i daleko výhodnější způsoby.

Proč neprodat byt?

Pokud si prolistujete nabídky na prodej bytů a nemovitostí na dnešním trhu, tak zjistíte, že se ceny pohybují skutečně vysoko. Ke zvyšování cen ovšem dochází pravidelně a dá se očekávat, že během následujících let se jejich cena ještě výrazně zvýší. Proto, pokud akutně nepotřebujete velkou finanční částku, byt neprodávejte. Peníze, které jen leží na bankovních účtech, postupem času ztrácejí na své hodnotě.

Pronájem? Jedině krátkodobý!

Lepší možností je pronájem bytových prostor. Pokud si vybrat ideální variantu mezi pronájmy, určitě volte ten krátkodobý. Správa pronájmu přes Airbnb zajišťuje vlastníkovi prostor mnoho zásadních výhod. Mezi ty největší patří zejména:

  • 20 až 50 % více peněz z pronájmu
  • 5 hvězdičkový servis, který vede ke spokojenosti zákazníků i majitelů
  • vaše obytné prostory v bezpečných rukou
  • profesionální úklid po každé návštěvě
  • profesionální údržbáři, kteří udrží bytovou jednotku v perfektním stavu

Pokud se rozhodnete vydělávat formou krátkodobého pronájmu, můžete počítat s tím, že vaším jediným úkolem bude poskytnout bytovou jednotku. Následně se už o veškeré ostatní věci postará specializovaná společnost, která vám dokáže vydělat spoustu peněz navíc. Jak byste si vedli konkrétně vy, si můžete snadno spočítat. Kalkulačka správy krátkodobého pronájmu poskytne každému dostatek informací, na jejichž základě se máte možnost rozhodnout, zda vám nabídka přijde zajímavá.

Peníze jsou dnes opravdu důležité, a pokud máte možnost, jak si je vydělat bez větší fyzické námahy, určitě neváhejte a jděte do toho! Určitě budete s výsledkem spokojeni. A vaše peněženky taktéž.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.