Home » Ostatní » Zemní práce nebo demolice na klíč
excavator trans1

Zemní práce nebo demolice na klíč

Pro realizaci mnoha činností, které souvisejí se zemními pracemi nebo demolicemi objektů, je zapotřebí nejen vhodná technika, ale také zkušenosti.

Zemní práce i demolice na klíč

Pod souhrnným označením zemní práce se skrývá celá řada činností, které souvisejí s manipulací se zeminou, úpravami terénů nebo výkopovými pracemi různých rozsahů. Do oblasti zemních prací spadá také pokládka zámkové dlažby nebo dovoz či odvoz různých druhů materiálů.

  • Jednou z poskytovaných činností jsou také bourací práce a demolice objektů různých rozsahů.
  • Což znamená demolice garáží, rodinných domů i demolice komerčních objektů.

Bourání se realizuje pomocí vlastní techniky. Není problém poradit si i tak odolnými materiály, jakými jsou betonové či asfaltové povrchy. Po demolici pomocí hydraulického bouracího kladiva v kombinaci s pásovým rypadlem se suť a odpad naloží na firemní nákladní vůz a odveze k likvidaci. Demolice jsou tedy prováděné tzv. „na klíč“. Po provedené demolici je možné realizovat úpravu terénu podle přání zákazníka.

  • V nabídce je také možnost pronájmu kontejnerů. Vše probíhá tak, že se kontejner přistaví na domluvené místo a po naplnění ho firma odveze a obsah vyloží na skládku nebo deponii. Kontejner je možné pronajmout i na delší dobu.

excavator trans1

Retenční nádrže mají několik výhod

V současné době jsou velmi využívané takzvané retenční nádrže, které slouží k zadržování dešťové vody. Jsou vhodné jak k rodinným domům, tak i k průmyslovým objektům. Retenční jímky nejen, že zabrání zahlcení kanalizace v případě prudkých nebo dlouhotrvajících dešťů, ale jsou také určené k tomu, aby mohla být voda dále využívána.

  • Stačí, pokud nastíníte své představy ohledně rozměrů a vše bude realizováno „na klíč“.
  • Výroba retenční jímky zahrnuje vykopání díry, odvoz vzniklého odpadu, přípravu podloží, instalaci a připojení potrubí.

Můžete se na nás také spolehnout při výběru vhodného materiálu retenční jímky i ostatních prvků. Díky našim zkušenostem jsme schopni vyřešit v tomto ohledu každý problém.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.