Home » Vybavení » Převlečte do jarního (nového) i svou koupelnu

Převlečte do jarního (nového) i svou koupelnu

Jaro je tu a vyměnit můžete nejen šatník, ale i svou koupelnu. Právě nyní totiž probíhá jarní slevová akce společnosti SAPHO platná do 15.7.2016, která přináší řadu koupelnového vybavení za výrazně nižší ceny. Nakupovat můžete v e-shopu nebo u prodejců v rámci České republiky – třeba v prodejně v Líbeznici či v prodejně v Příbrami. Jarní akce zahrnuje více než 200 produktů s výraznými slevami. Jedná se například o koupelnový nábytek, vodovodní baterie, sanitární keramiku, sprchové zástěny a další zboží.

Příroda se probouzí – dostaňte ji i do své koupelny

22111_001V rámci probouzející se přírody můžete i vy volit dlažbu a obklady do koupelny, které mají co do činění právě s přírodou. Již delší dobu totiž v tomto sortimentu vítězí přírodní materiály. Na pořadu dne je imitace dřeva a kamene či betonu. Ostatně, digitální tisk umožňuje výrobcům přenést na hladký reliéfní povrch dlažeb a obkladů v podstatě jakýkoliv dekor. Na výsluní se stále vyhřívají nejrůznější mozaiky. Mohou být hladké, strukturované, matné lesklé či metalické. Na pořadu dne jsou také retro obklady a dlažby, neboť stále více lidí dává přednost právě retro koupelnám.

Rozsviťte ve své koupelně nově, moderně a úsporně

Možná byste měli vědět, že sapho.cz vám kromě koupelnové klasiky, tedy kromě umyvadel na desku, sprchových vaniček, sprchových sloupů, koupelnových topení a podobně nabízí také LED světelné zdroje. Je známo, že LED osvětlení má nízkou spotřebou s úsporou až 85 % a dlouhou životnost – až 50 000 hodin. Víte co to znamená? Při běžném používání vám LED žárovky, LED pásky, elegantní hliníkové profily i sofistikovaná podhledová svítidla a panely budou sloužit až 22 let! Zajímavé tak může být například integrované LED osvětlení do samotného zrcadla. Výsledkem bude dokonalá designová čistota.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.