Home » Zahrada » Postavte si i vy kvalitní plot

Postavte si i vy kvalitní plot

Na podzim jsou stavby v plném proudu a každý toho chce do zimy stihnout co nejvíc. Pro někoho to znamená dokončit hrubou stavbu, jiný už finišuje fasádu a další potřebuje stihnout ještě terénní úpravy kolem domu. K těm patří mimo jiné také stavba oplocení. Plot samozřejmě nutně nepotřebujete, ale komu se líbí vyhánět neustále ze zahrady venčící se pejsky nebo odolávat pohledům kolemjdoucích, kteří pozorují, co zrovna děláte na zahradě a jak vám to jde? Proto většina z nás instalaci plotu příliš neodkládá.

Betonový plot pro každý případ

Chcete i vy vaše obydlí a vaše blízké chránit před nezvanými návštěvníky? Chcete posílit pocit bezpečí? Inspirujte se v historii a pořiďte si masivní plot, který toho hodně vydrží. Skvělým příkladem jsou betonové ploty, které jsou dostatečně stabilní a odolné a ještě váš dům ozdobí krásným stylovým designem. Na vzhledu plotu samozřejmě záleží, proto jsou betonové ploty k dostání v mnoha různých provedeních, několika barvách a tvarech. Vyberte si plot rovný, do oblouku, s okrasnou mřížkou, s ozdobnými dřevěnými latěmi nebo třeba oboustranně dekorovaný, který nadělá spoustu parády z vnitřní i vnější strany.

pr_betonoveploty160902

Jak vypadá betonový plot

Nespornou výhodou betonového plotu je jeho variabilita a univerzálnost, takže můžete směle kombinovat, jak se vám to líbí. Betonové ploty se skládají z jednotlivých plotových desek, které se vrství na sebe až do požadované výšky, můžete si tedy zvolit, jak vysoký plot chcete mít. Také sloupky mohou být dekorované nebo hladké podle vašich přání. Neváhejte a vyberte si i vy betonový plot podle vašich představ a nechte si jej instalovat odbornou firmou Betonovéploty.net, kde získáte nejen kvalitní plot s dlouhou životností, ale také dopravu, profesionální montáž a vůbec veškerý servis.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.