Home » Zahrada » Máte doma kotvičník a věděli jste, že kotvičník snižuje metabolický věk?
kotvicnik

Máte doma kotvičník a věděli jste, že kotvičník snižuje metabolický věk?

Kotvičník zemní je účinnou bylinkou obsahující dokonale vyváženou směs fytosterolů, která je velmi efektivní v oblasti posilování lidského organismu. Díky tomu si můžeme užívat i jeho mimořádných účinků. Blahodárně působící látky přitom nejsou doménou jen jedné části rostliny. Účinky kotvičníku se projeví, ať budete užívat nať, plod anebo jen květy. Kotvičník si můžete pořídit ve formě prášku anebo si ho doma sami vypěstovat.

Kotvičník pomáhá

Kotvičník zemní je pověstný svou schopností zvýšit hladinu testosteronu u mužů a estrogenu (konkrétně estradiolu) u žen, a to až o třetinu. Zlepšuje potenci mužů a touhu u žen. Nejvíce si jeho účinků užijí lidé ve středním věku, tedy ti, kteří již dosáhli 40 let. Kotvičník si můžete koupit, ale také vypěstovat jako bylinku doma.

Jaké jsou účinky kotvičníku?

Velmi užitečná je schopnost kotvičníku bránit hypertrofii a zánětu prostaty. Kromě toho se hojně užívá k posílení organismu a jako prevence jaterních, ledvinových a kardiovaskulárních onemocnění. Uvolňuje napětí, obnovuje vitalitu a účinně snižuje tzv. metabolický věk. To je věk, na který vypadají a podle kterého fungují vaše vnitřní orgány. Kotvičník také podporuje redukci tuku a zvyšuje objem svalové hmoty, což ocení především muži pěstující bodybuilding. Také snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Ženy v přechodu ocení působení kotvičníku na potlačení jeho nepříjemných příznaků v podobě nespavosti, návalů horka, apod. Kotvičník zemní nabízí levnou a bezpečnou alternativu bez vedlejších účinků.

Muži jsou opět muži

Zvýšení hladiny testosteronu u mužů působí pozitivně kromě růstu svalů i na typicky mužské vlastnosti, kterými jsou například potence, hloubka hlasu, průbojnost a podobně.  Kotvičník zemní podporuje tvorbu pohlavních hormonů, které z mladíků dělají muže a ze starců mladistvé šviháky. Pokud to však přeženete, mějte po ruce některou z uklidňujících bylinek, například meduňku. S tou snadno vykompenzujete přílišné účinky kotvičníku v oblasti libida.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.